Draks[FCB]
Dołączył/a: maj 2013
Siedlce
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no racja nie ma już drużyn słabych :D
0
Witam wszystkich, jak widzicie szanse Portugalii w meczu z Holandią ?
Pytam dlatego, że mój poprzedni mecz na kuponie wszedł po bramce w 94 minucie (Bułgaria 2-1 Kazachstan) i nie jestem już nawet pewien czy ten 1X na Portugalię zda swoje zadanie.
1
Witam ! Czy wy też tak mieliście, że kupując swoje1 auto jezdźiliscie bez celu prosto przed siebie ?
Przyjemność dla mnie z jazdy jest mega chociaż nie wiem czy to nie przeminie po jakimś czasie.
0
Ktoś tez stawiał na Real w kosza ?
0
mecz to jest kwintesencja ich pracy, raczej przed meczem nie siedzą na dziwkach ani nie palą zioła z kolegami z bloku.
0
Nie wykonują ciężkiej pracy ? Grałeś ty kiedyś pełne 90 min na wymiarowym boisku ?
0
Panowie mam takie pytanko kieruje je do typerów: obstawiłem sobie dzisiaj meczyk Basel-City i dałem coś takiego 2 drużyna wygra do zera : NIE
Czy to oznacza, że ?:
Jak tylko będzie wynik 1:2,1:3,1:4,1:5 itd to kupon wejdzie ?
47
Z góry was przepraszam, ale muszę sie pochwalić.
Udało mi sie zdać egzamin na prawko za pierwszym!
1
Zwracam honor...
0
Ja tak patrze a mi się grudzień ze styczniem pomylił xD
1
Nowy bramkarz Realu Madryt :)
https://zapodaj.net/86890fa1eae71.jpg.html
0
Coś czuję, że ten ostatni Cię rozczaruje ...
0
Tak naprawdę już na kursie jeździłem cały czas trasami egzaminacyjnymi, bo niektóre miejsca to już pamięci znałem i wiedziałem, że to jednokierunkowa itd.
0
Dobry Wieczór państwu !
Jako iż na tym serwisie jest bardzo wiele ludzi pomocnych, którzy mi pomogli wielokrotnie nawet i w sytuacjach życiowych to postanowiłem tutaj się zwrócić z dość nietypowym pytaniem:
Jak poradzić sobie ze stresem przed państwowym egzaminem praktycznym na prawko kat. B, teorie zdałem bez problemu 74/74, ale przed samą praktyką nie czuję się pewnie i zamierzam dokupować przed 5 grudnia jeszcze dodatkowe jazdy aby trochę pośmigać. Jak macie jakieś porady życiowe oraz to jak przebiegał wasz egzamin to piszcie proszę.
Z góry dziękuję ...
0
To nie jest to samo co "1 drużyna wygra przynajmniej 1 połowe" ?
0
Witam, od niedawnego czasu bawię się w Stsy i gram raczej na śmieszne pieniądze 2zł-5 zł maksa zagrałem za 10 ale przegrałem i powróciłem do grania za 2 albo 5 zł. Macie może jakieś porady dla początkującego, oraz co to jest ta "podwójna szansa" ?
1
Lepiej niech się teraz pieprzy niż w maju
7
Panie bixmix, prosimy o wywiązanie się z umowy :)
6
Chciałem bardzo podziękować użytkownikowi z La Rambla, który polecił wino portada na 40 urodziny dla mamy, mama bardzo zadowolona i zaskoczona :)
1
Ale ja to mamusce prezentuje xD
0
A jakie takie wino dobre ? Takie nie jabolo podobne?
0
Macie jakiś pomysł co na prezent urodzinowy jakiś alkohol do 20 zł? (tylko nie wódka)
2
Piękny mają stadion
0
Jezus Maria jak zawsze wielki lament w komentarzach, że złota piłka jest nie ważna bo wygra ją Cristiano Ronaldo...
0
transfery -> szukaj zawodników -> wpisujesz zawodnika -> zaproponuj klubowi kupno
0
Sorry, ale aktualnie to nawet pierwszym oczywiście do czasu
0
O Boże Boże Boże Bożenko, w czym jestem od niego gorszy?
0
Telemarketerzy ...
0
Znalezione na Wikipedii: https://zapodaj.net/8580db46d7cc7.png.html
Z dystansem proszę :)
1
Co do punktu 1: https://zapodaj.net/fe680ebc40e06.jpg.html