0

no racja nie ma już drużyn słabych :D

0

Witam wszystkich, jak widzicie szanse Portugalii w meczu z Holandią ?

Pytam dlatego, że mój poprzedni mecz na kuponie wszedł po bramce w 94 minucie (Bułgaria 2-1 Kazachstan) i nie jestem już nawet pewien czy ten 1X na Portugalię zda swoje zadanie.

1

Witam ! Czy wy też tak mieliście, że kupując swoje1 auto jezdźiliscie bez celu prosto przed siebie ?



Przyjemność dla mnie z jazdy jest mega chociaż nie wiem czy to nie przeminie po jakimś czasie.

0

Ktoś tez stawiał na Real w kosza ?

0

mecz to jest kwintesencja ich pracy, raczej przed meczem nie siedzą na dziwkach ani nie palą zioła z kolegami z bloku.

0

Nie wykonują ciężkiej pracy ? Grałeś ty kiedyś pełne 90 min na wymiarowym boisku ?

0

Panowie mam takie pytanko kieruje je do typerów: obstawiłem sobie dzisiaj meczyk Basel-City i dałem coś takiego 2 drużyna wygra do zera : NIE



Czy to oznacza, że ?:



Jak tylko będzie wynik 1:2,1:3,1:4,1:5 itd to kupon wejdzie ?

47

Z góry was przepraszam, ale muszę sie pochwalić.

Udało mi sie zdać egzamin na prawko za pierwszym!

1

Zwracam honor...

0

Ja tak patrze a mi się grudzień ze styczniem pomylił xD

1

Nowy bramkarz Realu Madryt :)

https://zapodaj.net/86890fa1eae71.jpg.html

0

Coś czuję, że ten ostatni Cię rozczaruje ...

0

Tak naprawdę już na kursie jeździłem cały czas trasami egzaminacyjnymi, bo niektóre miejsca to już pamięci znałem i wiedziałem, że to jednokierunkowa itd.

0

Dobry Wieczór państwu !

Jako iż na tym serwisie jest bardzo wiele ludzi pomocnych, którzy mi pomogli wielokrotnie nawet i w sytuacjach życiowych to postanowiłem tutaj się zwrócić z dość nietypowym pytaniem:

Jak poradzić sobie ze stresem przed państwowym egzaminem praktycznym na prawko kat. B, teorie zdałem bez problemu 74/74, ale przed samą praktyką nie czuję się pewnie i zamierzam dokupować przed 5 grudnia jeszcze dodatkowe jazdy aby trochę pośmigać. Jak macie jakieś porady życiowe oraz to jak przebiegał wasz egzamin to piszcie proszę.

Z góry dziękuję ...

0

To nie jest to samo co "1 drużyna wygra przynajmniej 1 połowe" ?

0

Witam, od niedawnego czasu bawię się w Stsy i gram raczej na śmieszne pieniądze 2zł-5 zł maksa zagrałem za 10 ale przegrałem i powróciłem do grania za 2 albo 5 zł. Macie może jakieś porady dla początkującego, oraz co to jest ta "podwójna szansa" ?

1

Lepiej niech się teraz pieprzy niż w maju

7

Panie bixmix, prosimy o wywiązanie się z umowy :)

6

Chciałem bardzo podziękować użytkownikowi z La Rambla, który polecił wino portada na 40 urodziny dla mamy, mama bardzo zadowolona i zaskoczona :)

1

Ale ja to mamusce prezentuje xD

0

A jakie takie wino dobre ? Takie nie jabolo podobne?

0

Macie jakiś pomysł co na prezent urodzinowy jakiś alkohol do 20 zł? (tylko nie wódka)

2

Piękny mają stadion

0

Jezus Maria jak zawsze wielki lament w komentarzach, że złota piłka jest nie ważna bo wygra ją Cristiano Ronaldo...

0

transfery -> szukaj zawodników -> wpisujesz zawodnika -> zaproponuj klubowi kupno

0

Sorry, ale aktualnie to nawet pierwszym oczywiście do czasu

0

O Boże Boże Boże Bożenko, w czym jestem od niego gorszy?

0

Telemarketerzy ...

0

Znalezione na Wikipedii: https://zapodaj.net/8580db46d7cc7.png.html


Z dystansem proszę :)

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?